Skip to content

Taldeak

Taldeen zerrenda

Basherri Sareko taldeen zerrenda eta beraien kokapena Gipuzkoako herrietan

Taldearen izena Baratzaren herria Banaketa herriak Emaila
Agrojateko Asteasu Andoain, Hernani, Tolosa agrojateko@gmail.com
Aiztondo Billabona Billabona inakisorrarain@gmail.com
Aldatsa Hondarribia Irun aldatsa@riseup.net
Altxaporru Urretxu Beasain, Urretxu, Zumarraga gorkasasieta@gmail.com
Amara (Donostia)
Amara (Donostia) Amara (Donostia) arkaitz.portularrume@gmail.com
Antiguaotarrak Antigua (Donostia) Antigua (Donostia)
antiguaotarrak@gmail.com
Aramaio Aramaio Aramaio kepalizarr@gmail.com
Arraztalo Oiartzun Oiartzun arraztalo.kt@gmail.com
Artaburu Errezil Azpeitia, Intxaurrondo (Donostia), Antigua (Donostia)
irurebaserria@gmail.com
Askasibar Arrasate Arrrasate askasibar13@hotmail.com
Azabaratza Beizama Orereta manu.labaka@gmail.com
Azapeko Beasain Beasain jexux60@gmail.com
Aza ta porrua Eibar Eibar, Deba azataporrua@gmail.com
Baindibaratza Ataun Ataun, Lazkao, Segura baindibaratza@gmail.com
Baratzandantzan Beizama Azkoitia baratzandantzan@gmail.com
Barealaia Beizama Irun, Irura barealaia@lists.riseup.net
Bidetxior Soraluze Soraluze egoitzunamuno@gmail.com
Egiako taldea Egia (Donostia) Egia (Donostia)
jrmikeo@gmail.com
Sakona Azpeitia Azpeitia, Getaria sakonaetxaldea@gmail.com
Lurraren orena Lezo Lezo, Egia (Donostia), Herrera (Donostia), Añorga (Donostia), Pasai Donibane, Pasai Sanpedro, Bidebieta (Donostia)
azeribuztana@hotmail.com
Hernani Hernani Hernani imanolarana@gmail.com
Ibarrako taldea Ibarra Ibarra enima@euskalnet.net
Ibaserri taldea Ibaeta (Donostia)
Ibaeta (Donostia)
unailiza@hotmail.com
kurrarain Andoain Andoain kurrarain@gmail.com
larrakabaratza Lezo Lezo larrakabaratza@gmail.com
Legazpi 1 Legazpia Legazpia ginurri@gmail.com
Legazpi 2 Legazpia Legazpia galarragagoena@yahoo.es
Loidi Bergara Bergara bergarako@gmail.com
Mendaro  Mendaro Mendaro, Elgoibar paulaerasmarcos@hotmail.com
Donostia  Usurbil Miramon (Donostia), Amara (Donostia)
arkaitz.portularrume@gmail.com
Mutriku Mutriku Mutriku, Elgoibar, Eibar ekoalboraz@gmail.com
Ortukontuk Gabiria Zumarraga, Urretxu atxunberri@hotmail.com
Ortuzabala   Oñati ortuzabala@gmail.com
Paotxa Asteasu Egia (Donostia), Loiola (Donostia)
lizolateine@gmail.com
saskiola Antzuola Antzuola antzuolasaskiola@gmail.com
Tolosako taldea Tolosa Tolosa tolosako@gmail.com
Tximitxarte Aramaio Arrasate tximitxarte@gmail.com
usurbiltzen Usurbil Usurbil, Egia (Egia)
axier.agirre@gmail.com
Xixare Hondarribia Irun, Hendaia xixarebaratza@gmail.com
Zumaia   Zumaia zumaiakobt@gmail.com